Hizmetler

Düşündüğünüzden Daha Fazla Müşteriniz Var

Gelişen ve değişen dünya içerisinde iş yerlerinin ve şirketlerin varlığını dijital dünyada yer alarak sürdürebileceğine inanıyoruz ve adımlarımızı bu doğrultuda atıyoruz. Tam hizmet düşüncesinin hakim olduğu bir sistem ile sunduğunuz servise ulaşmaya çalışan müşterileri yeni web siteniz üzerinden gelecek telefon aramaları ile size yönlendiriyoruz.

Dijital Dünya

Her işin, dijital dünyada bir varlığı olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden de ilk etapta küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik olarak geliştirdiğimiz çözümleri uygun fiyata sunarak, hazırladığımız web siteleri ile yeni müşteriler kazanmanızı hedefliyoruz. 

Organik Arama

Dijital dünyada her işletmenin en önemli hedefi Google aramalarında üst sıralarda yer almaktır. Biz de bu öngörüden yola çıkarak şirketinizi doğru anahtar kelimeler ile eşleştiriyor ve Google aramalarında en üstte yer almanızı sağlayacak çözüm önerileri sunuyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması

Teknolojiyi, uzmanlık ve iş gücü ile bir araya getirerek işletmenizin dijital dünyadaki bulunurluğunu artırmayı hedefliyoruz. Bu sayede de pazarlama masraflarınızı düşürerek, yeni müşterilerinizin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.  Hedefiniz uygun fiyata, en üst sıraya yerleşmek ise zirveye giden adımı bizimle birlikte atabilirsiniz.

Dijital İçerik Pazarlaması

Doğru içerik, şirketiniz için yazılan ve sosyal medyada paylaşılan düz bir metin değildir. Doğru içerik, şirketinizin kuruluş amacını en iyi şekilde kavrayan ve çalışma alanınızı en doğru şekilde anlatan içeriktir. Metin, fotoğraf, video, tasarım, teknoloji, uzmanlık ve mecranın birleşmesi ile yaratıcı içerik ortaya çıkar. Unutmayın! Doğru içeriği doğru yerde kullanarak işiniz için ekstra gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya

Mevcut müşterilerinize aktif olduğunuzu göstermek ve potansiyel müşterilerinize kapı açmak için sosyal medyanın gücüne inanıyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarımızla oluşturduğumuz programlar ile farklı platformlarda sizinle birlikte yeni müşterilerinize bizler de merhaba diyoruz.

E-posta Pazarlaması

E-posta, müşterileriniz ile daha fazla iş yapabilmek ve birçok kişiye aynı anda ulaşabilmek için en etkili yollardan biridir. İş verimliliğinizi artırmak için yapmış olduğunuz kampanyaları doğru zamanda doğru müşterilerle buluşturuyoruz ve iş hayatınızın güçlü ortaklarından birisi olmayı hedefliyoruz.

Follow Us

Spotzer Medya Grubu 2014
Share by: