Kurumsal Çözümler

Kaçırılmayacak bir gelir fırsatı sunuyoruz

Müşterileriniz olan KOBİ ve franchise işletmelere daha iyi hizmet vermek için yeni yollar arıyorsanız, başarılı olmanız için gereken araçlara ve teknolojiye sahibiz. İspatlanmış dijital pazarlama çözümlerimizi kullanarak işini büyütmek isteyen, güvenilir satış ortakları arıyoruz.

Kendi markanızın adını kullanarak bizim dijital pazarlama çözümlerimizi satın

Hizmetlerimizi sizin isteğinize bağlı olarak sunabiliyoruz. İster dijital pazarlama hizmetleri gelişiminizin başlangıç aşamasında olun ister ilerlemiş bir aşamada, değer katabileceğimiz her anda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Bizim çözümlerimizi kendi markalarına aitmiş gibi kullanma fırsatına sahip olan ortaklarımız bu sayede önemli gelir ve kar elde ederken, biz onları memnun etmek için işin her yönüyle ilgileniyoruz.

Web Sitesi Çözümü

HTML 5 teknolojisini, en iyi SEO uygulamalarını ve en modern tasarım tekniklerini kullanarak tam hizmet sunan siteler yaratıyoruz. Bu önemli unsurların yanı sıra isteğe bağlı kurumsal kimlik çalışmaları yapıyor, logo tasarlıyor ve görsel içerik hizmeti de veriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Organik aramada iyi bir performans almak sürekli zaman ve efor harcanmasına bağlıdır. Çözümlerimiz mükemmel sonuçlar almak üzere tasarlanmış stratejik link inşası ve içerik üretimi aktivitelerini içermektedir.

Arama Motoru Pazarlaması

Teklif yönetimi platformumuz ile kampanya yönetiminin anahtar kelime seçimi, ana reklam metni, arama sonuç sayfası içeriği ve ölçümleme dahil tüm yönleriyle ilgileniyor, tıklamaların yanında aramalar ve e-postalar için de kampanyaları optimize ediyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Geniş kapsamlı sosyal medya programlarımız, küçük ve yerel firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Zengin görsel içeriğe sahip sosyal kanalların tasarımı ve yönetimi ile birlikte, itibar ve rakip analizinin yanında, hayran kitlesi yaratma ve ileti oluşturup paylaşmayı da üstlenmekteyiz.

Video
Çözümü

Otantik ve ilgi çekici müşteri hikayelerini iletişime geçiren, etkileşimli, yüksek kalite HD video içerikleri sağlıyoruz. Ayrıca çekim alanı olmayan ya da kendi yerlerinde çekim yapılmamasını tercih eden müşterilerimiz için yayına hazır stok video içeriklerimizden oluşan geniş bir kütüphane de sunuyoruz.

Performans Çözümü

Performans gösterdikçe müşteri kazandıran, satış odaklı ‘Performans’ paketimiz organik ve ücretli arama hizmetleriyle dijital dünyadaki varlığı entegre ederek daha hızlı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Müşterilerinize tam hizmet danışmanlık ve sürekli destek vermeyi teklif ediyoruz.

Neden Spotzer?

Günümüzde yerel medya şirketleri ve sarı sayfaların yayıncılarının çoğu dijital pazarlama çözümleri sunuyor. Ancak bu şirketlerden çok azı becerilerini kazanıma dönüştürebiliyor ve yeni müşterileri memnun etmeyi başarıyor. 
Biz, size yardım edebiliriz.

Üstün kaliteli hizmet  

İnternet, mobil ve sosyal medya alanında en iyi üretim hizmetlerini geliştirerek bir araya getirdik. Bizim yarattığımız siteler sonuç odaklı, modern, çekici ve etkili. Siteyi ziyaret edenleri müşteriye dönüştüren videolar ve fotoğraflar üretiyoruz. Arama motoru pazarlaması kampanyalarını yöneterek, bütçeye göre daha fazla müşterinin aramasını sağlıyor, rakiplerimizin önüne geçiyoruz. Sosyal medyada yarattığımız içerikler, yarışmalar ve tekliflerle sadık müşterileri cezbedip markalarla etkileşimlerini artırıyoruz. Ve organik arama motoru optimizasyonu ile her zaman doğru ve kalıcı sonuçlar elde ediyoruz.

Güçlü teknoloji

Hizmetlerimizi en iyi şekilde desteklemek için güçlü platformlar geliştirdik ya da bunları bir araya topladık. Uyumlu tasarım teknolojisi kullanılan modern HTML 5 site geliştiriciler sayesinde her sitenin harika görünmesini ve tablet, bilgisayar ve telefonlarla uyumlu çalışmasını sağlıyoruz. Ücretli arama yönetimi için kullandığımız tescilli sistemimiz, ödüllü teklif yönetimi algoritmalarını ve arama izleme becerilerini de içeriyor. İçerik açısından zengin, etkili sosyal medya yönetimi ve SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri vermek için ileri teknoloji araçlardan yararlanıyoruz.

Uzman ekip

Denver, Amsterdam, Melbourne ve İstanbul’daki ofislerimizde yer alan ekibimizin tümü övgüye değer becerilere sahip olan yetenekli insanlardan oluşuyor. Ekibimizin ortak noktası ise kendilerini müşterilerimizin başarılarına adamaları. Ekibimizde 14 farklı dilde konuşan 100’e yakın tam zamanlı çalışan ve 2000’den fazla serbest çalışan profesyonel bulunuyor. Serbest çalışan tasarımcılarımız, video yapımcılarımız, fotoğrafçılarımız ve reklam yazarlarımız her daim yaratıcılığın peşinde koşarken, iyi eğitimli yapımcılarımız, ürün uzmanlarımız ve müşteri ilişkilerinin kalbinde yer alan danışmanlarımız, projeleri bireysel müşterilerimizin isteklerine göre uyarlama konusunda eşsiz derecede yetenekli.

İçerik kütüphanesi

Fikirlerden resimlere, anahtar kelime içeren veri tabanlarından video kliplere, kategorize edilmiş materyallerle işimize güç katıyoruz. Bu materyallerden ilham alarak, daha orijinal materyaller için zamanı ya da bütçesi olmayan müşterilerimizin problemlerini verimli bir şekilde çözüyoruz. Profesyonel olarak üretilmiş hazır materyalleri kullandığımızda bile, bunları müşterimizin isteğine göre olabildiğince değiştiriyor ve yeniden düzenliyoruz. Herhangi bir bölgedeki birden fazla müşteri için aynı materyali kullanmamızı engellemek için tüm materyallerde telif haklarını korumaya ekstra özen gösteriyoruz.

Benzersiz entegrasyon

Bu kadar entegre çözüm sunabilen başka bir tedarikçi yok. Dijital pazarlama hizmetleri alanında her konuda eğitilmiş danışmanlar ve farklı hizmet çeşitlerini toplu şekilde karşılayabilen sistemlerle, tam anlamıyla entegre çalışan dijital ajansları yönetebilecek benzersiz yetenekler sunuyoruz. Sonuçta, stratejik öncelikleri ve yaratıcı unsurları bulunan bir kuruluş olarak her müşterinize bekledikleri gibi hizmet vermenizi sağlıyoruz.

Müşterilere özel raporlama

Raporlama ve analiz söz konusu olduğunda sizin için entegre çözümler geliştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin çeşidi ne olursa olsun, online panelleri, e-posta raporlarını ve hatta SMS’leri kullanarak müşterilerimize, elde ettikleri sonuçları, görmek istedikleri formatta sunuyoruz. Müşteriler pazarlama programlarını tüm yönleriyle inceleyip analiz edebiliyor. Hatta her aramayı takip edip dinleyebiliyorlar.

Gelin, birlikte çalışalım

Dünya çapında, önde gelen sarı sayfalar ve gazete yayıncılarına dijital pazarlama tekliflerimizle destek oluyoruz. Büyük bir hızla her geçen gün sunduğumuz çözümlerden yararlanmak üzere yeni firmalar aramıza katılıyor. Esnek iş modelimiz sayesinde işletmenizin özgün ihtiyaçlarıyla tek tek ilgilenirken, araçlarımız ve teknolojimiz ile eksiksiz çözümler sunuyoruz.
Kendi markanızın adını kullanarak bizim dijital pazarlama çözümlerimizi satın.
Hemen iletişime geçin!

Contact Us

Follow Us

Spotzer Medya Grubu 2014
Share by: